Sala Bankietowa Onesto

Zadbamy o to aby każda uroczystość była niezapomnianym przeżyciem.

Image Image Image Image Image

Sala bankietowa

Nowoczesna sala bankietowa dla 120 gości, dostępna również dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Image Image Image Image

Sala Bankietowa - Menu

Nasz Szef Kuchni zadba o odpowiednią oprawę Twojego przyjęcia.

Image Image Image Image

Pokoje gościnne

Dysponujemy bazą 34 komfortowo wyposażonych miejsc noclegowych.

Image Image Image Image Image

Onesto - sala bankietowa

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Obejmuje ona pełną obsługę przyjęć oraz nowocześnie wyposażoną bazę noclegową. Oddajemy do Państwa dyspozycji nowo wyremontowany nowoczesny obiekt w którym każda uroczystość będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zapewniamy że Sala Bankietowa Onesto to wspaniałe miejsce a sam obiekt jak i jego otoczenie sprawią że każde przyjęcie pozostawi piękne wspomnienia. Nasz doświadczony personel zadba o uroczystą oprawę każdej imprezy. Przykładamy dużą uwagę do wysokiej jakości obsługi ponieważ wiemy że zadowolony klient jest podstawą sukcesu biznesowego każdej firmy.

Nasza oferta

Image

Sala bankietowa

Nowoczesne i dopracowane detale wnętrz naszej Sali bankietowej nadają niepowtarzalny klimat każdej uroczystości. Dysponujemy salą bankietową na 120 osób oraz profesjonalnie wyposażona kuchnią. Zapraszamy do rezerwacji terminów!

Image

Pokoje gościnne

Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej. Pokoje są nowocześnie i komfortowo wyposażone a widok z okna na Jezioro Międzybrodzkie sprawi że wypoczynek u nas będzie prawdziwą przyjemnością.

Image

Menu

Proponujemy Państwu autorskie menu Naszego Szefa Kuchni podzielone na przejrzyste pakiety cenowe. Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie. Menu zostało ułożone tak aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Sala Bankietowa Onesto