Sala Bankietowa Onesto

Najpiękniejsze chwile
w otoczeniu pięknej przyrody

Nasz obiekt zlokalizowany jest w bliskiej odległości Jeziora Międzybrodzkiego

Nowoczesny obiekt noclegowo-konferencyjny

Nasza firma ONESTO została założona w 2013 r. W 2021 r. oddaliśmy do użytku gruntowanie wyremontowany i przebudowany obiekt noclegowo-konferencyjny w Międzybrodziu Bialskim na obszarze Beskidu Małego nad Jeziorem Międzybrodzkim. Nowoczesny i wygodny ośrodek zmodernizowano zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami budowlanymi, dlatego gwarantujemy, że wypoczynek w Międzybrodziu Bialskim będzie wygodny, miły i bezpieczny higienicznie.

Onesto o nas Onesto o nas

Nasz obiekt

Icon

Idealne miejsce na uroczystości rodzinne i imprezy firmowe

Marzysz o weselu u podnóża gór? Chcesz wyprawić imprezę rodzinną daleko od zgiełku miasta? A może szukasz pięknie położonego ośrodka, w którym zorganizujesz konferencję? Nasz obiekt to doskonały wybór! Dla naszych gości przygotowaliśmy 34 miejsca noclegowe i salę bankietową, w której może biesiadować i bawić się maksymalnie 120 osób. Sala bankietowa została przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową, które poruszają się na wózku. Udogodnienia tego typu doceniają także rodzice najmłodszych gości, np. niemowląt wożonych w wózkach dziecięcych.

Dysponujemy kuchnią z pełnym wyposażeniem. Gwarantujemy menu dopasowane do wizji klienta. Serwujemy pyszne jedzenie i dbamy o dobrą atmosferę podczas każdego wydarzenia. Oferujemy organizację komunii, wesel, konferencji, a także wielu innych wydarzeń i uroczystości.

Icon

Łatwy dojazd i malownicze położenie – odpoczywaj wygodnie!

Łatwo dojechać do nas samochodem. Ośrodek leży w samym sercu Międzybrodzia Bialskiego, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 948, która łączy Żywiec z Oświęcimiem. Doskonały jest również dojazd z Bielska-Białej, przez malowniczą przełęcz Przegibek, oraz innych z miast Śląska. Dla zmotoryzowanych gości przygotowaliśmy miejsca parkingowe na terenie obiektu.

Nasz ośrodek jest malowniczo położony w Międzybrodziu Bialskim. Z okien roztacza się przepiękny widok na Górę Żar, na której szczyt można wjechać kolejką terenową. Zaledwie 150 m dzieli obiekt od brzegów Jeziora Międzybrodzkiego. Wzdłuż brzegu akwenu poprowadzono urokliwą ścieżkę spacerową, która prowadzi do przystani jachtowej i wypożyczalni sprzętów wodnych.

Najważniejsze atutu obiektu

Położenie w centrum Międzybrodzia Bialskiego, blisko DW 948.

Świeżo przebudowany i wyremontowany zgodnie z aktualnymi normami i przepisami. Użytkowany od 2021 r.

34 miejsca noclegowe.

Sala bankietowa dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, z miejscem dla maksymalnie 120 osób.

Własny parking.

Profesjonalnie wyposażona kuchnia i możliwość dopasowania menu do potrzeb gości.

Organizacja m.in. uroczystości rodzinnych (np. wesela, komunie, chrzciny) oraz imprez firmowych i branżowych (np. konferencje).

Malownicze położenie u stóp Góry Żar w Beskidzie Małym i w sąsiedztwie Jeziora Międzybrodzkiego.

Sala Bankietowa Onesto - O nas